JESTEŚMY TUTAJ
  • Bo Kochamy być w ruchu
  • Bo rozwój dziecka to nasza pasja
  • Bo chcemy zarażać zdrowym stylem życia
  • Bo uśmiech dziecka to najlepsza nagroda
  • Bo lubimy uczyć
  • Bo sami mamy w sobie dziecko
  • Bo taniec mamy we krwi
  • Bo wierzymy w swój wpływ na wychowanie zdrowych dzieci
Aleksandra
Jestem certyfikowanym animatorem czasu wolnego. Od dwóch lat pracuje z dziećmi, przy różnego rodzaju eventach. Uwielbiam podróże i aktywne spędzanie czasu, szczególnie na świeżym powietrzu. Dzieci zawsze zaskakują mnie swoją ciekawością świata, dlatego praca z nimi daje mi tyle radości i satysfakcji, gdy mogę im ten świat pokazywać poprzez taniec i zabawę.
Ania
Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego – brzmi nudnie, ale rzeczywistość jest inna: mam 8 zainteresowań na minutę, wśród których zawsze króluje teatr, śpiew i oczywiście taniec. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i dużej rodzinie zawsze dobrze dogaduję się z dziećmi, traktując je stanowczo, ale uprzejmie i ciepło. Kreatywność, otwartość i poczucie humoru sprawiają, że animowanie grup nie stanowi dla mnie żadnego problemu, a wręcz sprawia mi radość. Najlepiej odpoczywam gdy się „męczę” i bardzo lubię mieć grafik wypełniony szalonymi, artystycznymi aktywnościami.
Asia
Jestem absolwentką Akademii Techniczno - Humanistycznej oraz Politechniki Częstochowskiej na kierunku budownictwo. Uwielbiam czytać książki i jeździć na rowerze. Przez 5 lat tańczyłam w zespole góralskim Buczyna. Od 2012 roku jeżdżę z dzieciakami na kolonie i zimowiska będąc na nich wychowawcą. Będąc w Ruchu Światło - Życie miałam okazję prowadzić dzieciakom zajęcia, organizować imprezy czy przedstawienia teatralne. Prowadziłam zajęcia animacyjne takie jak biegi samarytańskie, tańce integracyjne czy nauka skręcania balonów. Od zawsze ciągnęło mnie do zajmowania się dziećmi i dawania im radości.
Daria
Aktualnie jestem studentką WSB w Gliwicach na kierunku Resocjalizacja . Taniec to moja największa pasja , już od małego dziecka pragnęłam tańczyć . Obecnie tańczę w grupie zawodowej Blackout Crew w Jastrzębiu Zdroju gdzie dalej się rozwijam oraz zdobywam doświadczenie taneczne . Dzięki Dziecięcemu Centrum Tańca „Majery" mogę się spełniać pod względem pracy z dziećmi oraz tańca . Moją największą satysfakcją będzie uśmiech na twarzach moich podopiecznych.Podczas zajęć pragnę im przekazać pozytywną energię oraz zamiłowanie do tańca :)
Dominika
Na codzień jestem osobą, która uwielbia wszelką aktywność fizyczną oraz podróżowanie. Od święta zaś zasiadam w ławach sal wykładowych katowickiej Akademii Wychowania Fizycznego. Od kilku lat pracuję z dziećmi jako animator czasu wolnego. Owa współpraca do tej pory to głównie różnego typu eventy czy też animacja hotelowa poza granicami Polski. Od niedawna zasilam szeregi DCT “Majery”. Staram sie w tym co robię przekazywać swoją energię oraz krzewić kult jednej z najbardziej rozwijających aktywności jaką jest taniec.
Dominika
Przygodę z tańcem rozpoczęłam w wieku 5 lat. Pierwsze kroki stawiałam w Zespole Pieśni i Tańca "Vladislavia". Po 2 latach zapisałam się do zespołu tanecznego "Miraż" w Wodzisławiu Śląskim, gdzie uczyłam się tańca współczesnego, akrobatyki oraz podstaw baletu. Podczas swojej 9-letniej kariery tanecznej niejednokrotnie wraz z zespołem stałam na podium Mistrzostw Polski, Europy czy Świata. W 2016 roku ukończyłam kurs instruktora tańca. Od 3 lat pracuje jako trener i choreograf. Obecnie jestem studentką psychologii w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa w Gliwicach. Praca z dziećmi sprawia mi dużo radości i chętnie dzielę się z nimi swoją wiedzą oraz umiejętnościami. 
Ewelina
Jestem absolwentką Śląskiej Wyższej Szkoły Informatyczno – Medycznej o kierunku fizjoterapia oraz instruktorem z zakresu ćwiczeń oporowych i równoważnych z zastosowaniem przyborów Thera-Band. Ukończyłam również studia podyplomowe na Akademii Wychowania Fizycznego z odnowy biologicznej. Moją pasją jest aktywność fizyczna w różnych formach i przede wszystkim zdrowy tryb życia.
Kasia
Jestem absolwentką Akademii Jana Długosza w Częstochowie. Posiadam tytuł magistra z Wychowania fizycznego oraz Zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i edukacji przedszkolnej. Mam również dyplom instruktora dyscypliny sportowej narciarstwo. Ukończyłam kurs animatora czasu wolnego. Stale podnoszę swoje kwalifikacje, obecnie podjęłam studia podyplomowe o kierunku oligofrenopedagogika. W czasie swojej kilkuletniej drogi zawodowej przekonałam się, że praca z dziećmi sprawia mi dużo radości. Możliwość przekazywania wiedzy, umiejętności, pasji najmłodszym, a także dostrzeganie efektów swojej pracy to największa satysfakcja i duma.
Karolina
Jestem absolwentką Uniwersytetu im. Jana Długosza w Częstochowie. Posiadam tytuł magistra z pedagogiki opiekuńczo-resocjalizacyjnej. W trakcie studiów przekonałam się, że praca z najmłodszymi sprawia mi wielką radość, uśmiech dziecka jest najlepszą zapłatą za wykonaną pracę  Śpiew i taniec towarzyszyły mi od najmłodszych lat, dlatego też chciałabym, by te elementy sprawiały Państwa dzieciom wiele radości. Dzięki DCT „Majery” spełniam swoje marzenie, mam więc też nadzieję, że ja pomogę spełnić marzenia swoich podopiecznych.
Kinga
Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Ukończyłam wiele kursów z terapii schorzeń kręgosłupa oraz zaburzeń neurologicznych dorosłych i dzieci. Jestem certyfikowanym terapeutą metody McKenzie - biomechanicznej terapii bólu kręgosłupa. Od dziecka miałam kontakt z ruchem – gimnastyką artystyczną oraz tańcem klasycznym, towarzyskim, hip hopem, breakdancem. To wszystko, a także wiedza i doświadczenie z zakresu gimnastyki korekcyjnej oraz pływania korekcyjnego pozwoliły mi stworzyć program łączący taniec z profilaktyką wad postawy, przyjemne z pożytecznym, zabawę z oddziaływaniem zdrowotnym.
Marcelina
Jestem animatorem zabaw dla dzieci i wychowawcą kolonijnym. Od siedemnastego roku życia pracuję z dziećmi. Bardzo ważny dla mnie jest rozwój dziecka zarówno ruchowy, jak i umysłowy oraz nauka zdrowego trybu życia poprzez zabawę. Byłam studentką fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Taniec jest moją pasją. Jako nastolatka przez trzy lata trenowałam taniec nowoczesny na podstawach jazzu i baletu, natomiast aktualnie tańczę salsę caleña i bachatę. Prowadzenie zajęć tanecznych pozwala mi połączyć dwie największe pasje: pracę z dziećmi i taniec, co daje mi mnóstwo satysfakcji. Chętnie postaram się zaszczepić w Państwa pociechach miłość do tańca.
Magda
Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego na wydziale pedagogiki. Studia były dla mnie wspaniałym okresem w zdobywaniu umiejętności i wiedzy na temat rozwoju dziecka. Zdobyłam także dyplom w szkole aktorskiej i to właśnie tam nauka tańca i świadomość ludzkiego ciała pozwoliła mi rozwinąć skrzydła na wielu płaszczyznach. Moją pasją jest podróżowanie po świecie. Uwielbiam -> rolki, rower, słodycze i oczywiście TANIEC :)
Magda
Jestem absolwentką Kolegium Nauczycielskiego na profilu Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna. Odkąd pamiętam, chciałam być nauczycielem, chciałam mieć wpływ na rozwój dzieci. Dodatkowo zawsze interesowałem się tańcem. Jak widać, marzenia się spełniają: jestem instruktorem tańca. Mam także ukończony kurs animatora czasu wolnego. W wolnym czasie jeżdżę na rolkach, spotykam się ze znajomymi i zwiedzam różne miejsca.
Marta
Jestem studentką Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie na kierunku wychowanie fizyczne. Posiadam kwalifikacje instruktora fitness oraz ukończyłam kurs zdrowego kręgosłupa. Wielokrotnie brałam udział w wyjazdach z dziećmi jako wychowawca kolonijny. Lubię zaszczepiać w dzieciach chęć uczestnictwa w sporcie oraz dbania o własne zdrowie. Kocham sport i taniec, uwielbiam podróżować, a praca z dziećmi sprawia mi ogromną radość.
Monika
Od najmłodszych lat moją największą pasją jest taniec. Posiadam doświadczenie z dziedziny tańca nowoczesnego, a od 4 lat jestem tancerką w Teatrze Tańca Współczesnego "Six Limbs Group".Prowadziłam również animacje dla dzieci, połączone z warsztatami kreatywnymi. Jestem osobą pełną energii, kochającą podróże i z zamiłowaniem do aktywności fizycznej i z motywacją jaką jest uśmiech dzieci prowadzę zajęcia w Dziecięcym Centrum Tańca "Majery".Mam nadzieję,że uda mi się zaszczepić w Państwa dzieciach miłość do tańca i zdrowego trybu życia. Do zobaczenia na zajęciach :)
Nadia
Na co dzień jestem animatorką czasu wolnego i mamą szalonego 4-ro latka. Swoją przygodę w pracy z dziećmi rozpoczełam już wieku 15 lat. Od tego czasu pracuję i udzielam się jako opiekunka, animatorka i instruktor zajęc ruchowych. Od najmłodszych lat uwielbiam sport, w wolnym czasie jeżdzę na rolkach i na rowerze, biegam, pływam, tańczę i jeżdżę konno. Pragnę motywować dzieci i zaszczepiać w nich pasję jaką jest taniec, sport i zdrowy tryb życia
Patrycja
Swoją przygodę rozpoczęłam w wieku 4 lat gimnastyką oraz tańcem jazz'owym w zespole tanecznym SPLOT w Częstochowie, następnie czerpałam radość z hip-hopu w szkole tanecznej Hit the Floor. Czas licealny spędziłam w szkole taneczno-teatralnej w Krakowie i rozwijałam w się w kierunku baletu, tańca współczesnego, tańca towarzyskiego, jogi jak i zajęć teatralnych. Jestem certyfikowanym animatorem czasu wolnego, ponieważ kocham pracę z dziećmi i to sprawia mi największą radość. Obecnie jestem na kursie choreograficznym w Krakowie, by móc dzielić się swoim doświadczeniem jak najlepiej potrafię.
Patrycja
Aktualnie jestem studentką psychologii na uniwersytecie pedagogicznym w Krakowie. Tańczę od 9 roku życia i jest to moja największa pasja. Przez wiele lat uczyłam się pod okiem najlepszych trenerów w Szkole Tańca i Ruchu Soul Dance w Dębicy. To właśnie w tym miejscu zrozumiałam, że taniec to nie tylko ruch. To sposób na wyrażanie swoich uczuć i emocji. Brałam udział w warsztatach tanecznych m.in. z Stefano Silvino- zwycięzcą 9 edycji "You can dance". Dzięki wyjazdom jako animator czasu wolnego zdobyłam doświadczenie w pracy z dziećmi. Pracując w Dziecięcym Centrum Tańca "Majery" chcę zarażać pasją, a także dzielić się pozytywną energią i uśmiechem.